​ ​

שמי מיכל דותן אמא לשני ילדיי המקסימים יותם וליאור ונשואה לבעלי היקר שחר .
את העולם המופלא של האימהות גיליתי עם לידת בני יותם שהפך את כל חיי להרפתקה אחת גדולה שרצופה בהמון חיוכים ואושר אך עם זאת מלווה גם בקשיים.
היציאה מהבית הפכה להיות כמעט בלתי אפשרית כל ההכנות הכרוכות בתיק, חיתולים, מגבונים, הנקה או בקבוק, בגדים נוספים למקרה הצורך. ההתארגנות הפכה להיות משהו ארוך ומייגע עד כי לפעמים בחרתי להישאר בבית במקום הבטוח והנעים שלי.

ככל אימא צעירה חיפשתי פעילויות אותם אוכל לעשות עם בני וכך הגעתי לעולם הקסום של עיסוי התינוקות. 
בסדנת עיסוי התינוקות למדתי דרכים רבות לעזור לבני בגזים קשיי שינה עצירויות, כאבי בטן ולעצמי בחוסר האונים כשלא ידעתי מה עוד אפשר לעזור כשכלום לא עזר...למדתי להבין אותו ולדעת כיצד אפשר יחדיו לחוות בצורה נעימה ככל האפשר את חוויות החדשות.
לאחר לידת בתי ליאור ועם כל התחושות האלה חיפשתי מישהי שתוכל לבוא אלי הביתה ולהעניק לי ולבתי את כל הידע והביטחון כאימא, מישהי שתוכל לעזור ולהחזיר לי את התחושה שאני פה ולא רק בשביל התינוק אלא גם בשביל עצמי.

שיהיה משהו אישי שלי ושלה, זמן איכות רק לשתינו, 
אך לא מצאתי.

היום אני יודעת שאפשר לתת לאמהות את מבוקשן בבית, במקום בו הן מרגישות הכי טבעי שאפשר, המקום בו הן מרגישות מוגנות, בטוחות ורגועות.

באות הביתה הוא בדיוק המקום אשר יאפשר לך אימא, להגשים חלום ולקבל את התמיכה הידע והעזרה אצלך בבית, במקום בו תרגישי הכי טוב ונעים שאפשר.
אני מזמינה אותך לקחת רגע אחד בחיים ולהפוך אותו לקסם ואהבה.

 
את הכשרתי כמלווה לאימהות לאחר לידה, מנחת סדנאות של עיסוי תינוקות ומנחת מעגלי אימהות רכשתי במכללת רידמן בתל אביב מכללה לרפואה משלימה וכיום אני עוסקת בתחום מעל 9 שנים  בהן העברתי סדנאות עיסוי תינוקות באופן פרטי בבתי הלקוחות ובקבוצות במרכזים שונים.
כיום גם מלווה התפתחותית בשיטת בייבי באלאנס ומלווה אימהות אחרי לידה וסדנאות תינוק נולד.

                                          
                                           מחכה לך עם המון אהבה, מיכל. 
                                                  054-5531316